Аксессуари

Манеж Nuna Sena Air

Манежі
5898 грн

Колір

Манеж Nuna Sena Air champagne дуже зручний і практичний помічник для батьків. 

Міцний алюмінієвий зигзагоподібний каркас робить манеж легким і водночас міцним. Манеж Nuna Sena Air  має два рівня матраца. Перший рівень розроблений як ліжечко для сну та ігор малюків до 6 місяців, він має правильну прямокутну форму і досить великі розміри, завдяки цьому ви можете використовувати перший рівень і після того як вашому малюкові виповниться півроку. Другий рівень призначений для ігор і сну малюка більш старшого віку, боковини манежу сітчасті, що дає можливість безперешкодно спостерігати за навколишнім світом, а батьки в свою чергу можуть контролювати дитину.

У комплект манежу входить оксамитовий, дуже приємний на дотик матрацик, на якому однаково комфортно і подрімати і пограти улюбленими іграшками. Sena легко складається, скласти манеж можна навіть при встановленому верхньому рівні, що дуже зручно, оскільки вам не потрібно витрачати додатковий час на демонтаж спального місця. Складений манеж можна упакувати в практичну сумку для зберігання і транспортування, сумка йде в комплекті з манежем.

Читати далі


Габарити
в складеному вигладі: довжина 34, ширина 36,5, висота 85,5 см; в розкладеному вигляді: висота 74,5, ширина73,5, довжина 107 см; Вага: 10кг

Немає відгуків.

Написати відгук
Рейтинг
Ваш Коментар
Відправити
Powered By SeoLabs
Babyhome (c) 2016-2020